úterý 5. července 2016

Ano, bude líp, pokud nám zde nebudou vládnout, vysokoškoláci bez citu a charakteru

Prioritním problémem je vyřešení problémů, deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, spravedlnosti, podnikání, obchodu, umění, školství, rodiny, psychiky, atd. je následkem nevyřešených problémů. Problémy jsou obrazně jako nemoci, pokud chceme být zdraví, musíme pro to i něco udělat.
Prezident má mnoho mocných a bohatých sluhů, co řeší profesionálně jeho složité problémy, kdo ale vyřeší problémy, které má bezdomovec? Řešení problémů je drahá záležitost, a pokud na to nejsou peníze, tak zde není ani řešení problémů.
Máš problém s tím, že jsi dlouhodobě nezaměstnaný, a nemůžeš sehnat dobré zaměstnání, tak musíš zaplatit za to, že někdo tvůj existenční problém vyřeší, nikoho nezajímá to, že už nemáš peníze, to je tvůj soukromý problém, zadarmo nikdo nebude řešit tvoje existenční problémy!
Za vším jsou peníze, láska a pravda je v konzumní civilizaci už jenom za peníze, z lidí se stali kurvy bez citu a charakteru, vše se zde zkurvilo v okamžiku, kdy vznikla konzumní centralizace, která vytvořila kastovně uzavřenou kulturní civilizaci. Ano, bude líp, pokud nám zde nebudou vládnout, vysokoškoláci bez citu a charakteru.
Stvořitelem života není Hospodin, skutečným stvořitelem života je deprese, deprese je evoluční bič, který nutí vše živé k tomu, aby to zde otrocky sloužilo tomu, co krátkodobě odstraní deprese, život je o hladu a nasycení, jsme zlí, pokud máme hlad, a jsme dobří, pokud hlad nemáme. Myslíme a jednáme podle situace, pokud žijeme v bordelu, tak se z nás stávají kurvy, proč je konzumní svět globálním bordelem?
Problém je v tom, že se evolučně z lovců divoké zvěře, stali vysokoškoláci, vysokoškoláci místo lovení divoké zvěře, loví peníze pomocí; zákonů, norem, předpisů, vyhlášek, rituálů, morálky, regulací, daní, poplatků, pokut, cla, školení, programů, atd. ten kdo zde nemá vysokou školu, se tak stává snadnou kořistí nenažraných vysokoškoláků, lidově řečeno, ryba smrdí od pyšné hlavy.
Proč některé soudní procesy, trvají velmi dlouho? Vysokoškoláci dělají z bohatých lidí dojnou krávu, kterou mohou dlouho ekonomicky dojit, pokud je zde soud s bezdomovcem, tak tento soud trvá krátce, protože na ekonomické ubožáky, nemají vysokoškoláci čas a náladu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem