pátek 29. července 2016

Ano, bude líp, když zde už člověk nebude

Člověk budoucnosti bude jenom z umělé hmoty a řízený umělou inteligencí, vše co je přirozené, to je nahrazováno tím co je umělé, nemá logiku se snažit napojit umělou inteligenci, na genetické tělo, logiku má napojit umělou inteligenci, na umělé robotické tělo, genetický člověk bude zde už zbytečný. Podívejme se na elitu, co nám vládne, a porovnejme jejich dílo s dílem robotů, elita myslí už jako roboti, a jedná s pracujícím jako s roboty, je tedy jenom logické to, že brzo dojde k tomu, že zde místo lidí budou jenom roboti, s umělou inteligencí, roboti budou pracovat jako roboti, a roboti vyrobí v továrně nové roboty.
Vše je zde evoluční proces, ve kterém nové nahrazuje staré, úspěch je v evoluci na prvním místě, a roboti pracují lépe než lidi. Zatím je zde problém s umělou inteligencí programy se musí naučit vnímat realitu a převádět realitu do databáze, jde o optimální digitalizování reality jakousi komprimaci surových informací, které se očistí od toho, co nemá hodnotu, právě zde je problém poznat co má a co nemá hodnotu, hodnoty jsou velmi relativní a závislé na mnohém. Obrazně je to, jako když chcete velikou odbornou knihu, popsat objektivně několika větami.
Mobilní telefon bez operačního systému vydrží nabitý dlouho, a funguje rychle bez chyb, je třeba opustit tedy řešení pomocí složitých operačních systémů, a začít vytvářet systémy na míru pro aplikaci, je to sice drahé a časově náročné řešení, jenže jiná cesta není. To vše povede ke vzniku specializovaných robotů, co budou mít i specializovanou umělou inteligenci, tento specializovaný robot bude mít talent pro svojí úzkou specializaci, a tak bude pracovat lépe než univerzální robot. Lidová moudrost využívá informace, které jsou zbavené hloupostí a tak jedna věta může popsat něco co je velmi složité, třeba myšlenka, dobrota je žebrota, jasně lidem odhaluje to, že konzumní společnost lakomá a sobecká je.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem