neděle 3. července 2016

Ano, bude líp každému, kdo odsud emigruje

Proč je nejlepší od nás emigrovat do ciziny? Jádro problému je zde v tom, že je tato republika ekonomická kolonie bohatých ekonomik, lidově je zde banánová republika. Mnozí věří, že se zde stane brzo ekonomický zázrak, a lidi se zde budou mít stejně dobře, jako se mají lidi ve Švýcarsku nebo v Kanadě.
Nevěřte na ekonomické zázraky, tak jako děti věří na kouzla v pohádkách, realita je o tom že jenom veliké změny v centru systému, mohou eliminovat naše problémy, naším největším problém je svatý centralismus, svatá elita v centru považuje lidi za hříšníky, a podle toho se s lidmi zde i zachází.
To co říkám není můj subjektivní názor, to jsou statistiky, a stejně hovoří i cizinci, co se zde pokusili podnikat. Nestačí jít k volbám, a myslet si že nějaká nová politická strana dokáže zázraky, a lidem zde bude ekonomicky líp.
Je třeba začít ve velkém emigrovat do ciziny, aby se k nám mohlo přistěhovat více lidí s tmavou pletí, ze zaostalých kultur, zaostalá fanatická multikultura, potom donutí násilně svatou elitu, k tomu aby se začala starat o ekonomiku, protože jinou možnost, zde už mít nebude.
Nastane u nás potom období, ve kterém se budou lidi skenovat a digitalizovat, jejich zdegenerovaná těla se budou potom eliminovat, místo nekvalitních lidí, zde budou pracovat, jenom kvalitní GVKB roboti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem