středa 20. července 2016

Ano, bude lépe, pokud nebudeme ekonomickými hlupáky

Krize je následkem narušení rovnováhy, v přírodě je rovnováha a tak zde není krize, proč v naší konzumní civilizaci, neustále všude dochází k narušení rovnováhy, a následkem je krize? Příčinou je nedostatek praxe, a nadbytek teorie, podívejme se na pyšnou elitu, co nám vládne, jsou to hlupáci, co nemají dostatek praxe, a mají jenom nadbytek teorie, která v praxi nefunguje.
Obrazně je to jako s opilostí, když se opijeme tak upadneme, protože se narušila naše rovnováha, současná civilizace je opilá výhodami a jistotami, a tak upadla do deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, psychiky, atd. čím více má subjekt nebo objekt výhod a jistot, tím více má i deprese, protože výhody a jistoty jsou pro systém, návykovou drogou a nedostatek této drogy, způsobuje deprese.
Svět se topí v dluzích, a přitom se plýtvá penězi na; zbytečné zaměstnance, zbytečné nákupy, podpory drahých sociálních programů, které jenom na konzumním systému parazitují, atd. jde o to si uvědomit ekonomickou realitu, a vše uvést do rovnováhy, pokud zde nejsou peníze, musíme začít být ekonomicky gramotní, a to platí jak pro subjekty, tak i pro objekty.
Podívejme se třeba na pyšné hlupáky, co zde způsobují druhým problémy, zavírat tyto hlupáky do vězení, anebo do psychiatrické léčebny to je chybou, je třeba tyto pyšné hlupáky globálně eliminovat, je to ekonomický plevel, který se musí násilně eliminovat.
V minulosti bylo běžné to, že ten kdo nepracoval, ten zemřel hladem, jak vlastně došlo k tomu, že podporujeme ekonomické parazity? Moderní civilizace je bohatá, a tak si může dovolit podporovat ekonomické parazity, tam kde je díky zaostalosti dosud ještě bída, tam ekonomické parazity nikdo nepodporuje, o tom to zde je.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem