sobota 4. června 2016

Zdraví je základem pro existenční úspěch

Nejistota je zde díky svobodě, logicky díky otroctví zde je jistota. Pokud zde někdo má veliké jistoty, je to díky tomu, že on něco zde zotročil, většinou to co vyhraje, zotročuje to, co prohraje, život je hra o hodnoty. Nadbytek hodnot, vzniká díky otroctví, a to co je zotročené, to má logicky nedostatek hodnot, zloděj zde honí zloděje, a lhář zde honí lháře, o tom to zde, už mnoho tisíc let je. Vše je zde ovládáno informacemi a programy, které jsou uložené v paměti, a inteligence má zde vše pod kontrolou, aby se zabránilo chybám.
Jsou zde jenom systémy, které soutěží a bojují o to, co milují a potřebují, jak být úspěšným bezcharakterním parazitem, o tom zde existence všeho v nás a okolo nás je, dobrota přeci jenom žebrota je. Mnozí mají deprese z toho, že bloudí v tomto existenčním bludišti, a nemají informace o tom, jak dosáhnout zde existenčního úspěchu, je třeba si uvědomit to, že to co nemocné zde je, to i neúspěšně zde je.
Zdraví je základem pro existenční úspěch, zdravé musí být tělo, a zdravé musí být i naše myšlení, nemocné je zde to, co je zde zotročené, a většinou se otroctví stává začarovaným kruhem, ze kterého nelze uniknout, a tak se 99% lidí na světě narodí otrokům, a jejich osudem je život ekonomického otroka, pouze 1% lidí zde je otrokáři, a tak je jejich osudem ekonomická svoboda, spojená s užíváním si života, díky ekonomickým jistotám a ekonomickým výhodám.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem