neděle 19. června 2016

Vše je zde nejisté, pobyt v GVKB ráji je jistý

Když jsem byl malé dítě, byl jsem bohužel naivní, a potom jsem se stal díky fotografování psychicky dospělým GVKB, a naivitu jsem nahradil za objektivitu, pomáhat druhým, je jako zalévat plevel na zahradě, smysl má jenom druhým nabízet pobyt v posmrtném ráji, tělo člověka je pro každého člověka svatým chrámem, který on miluje a potřebuje, dokud má člověk genetické tělo, tak je on pyšným hříšníkem, kterému nelze nijak pomoci k tomu, aby on nebyl hříšníkem, vše je zde jenom pokrytecké divadlo, kde si pyšní hříšníci hrají na to, že nejsou hříšníky, z díla je přeci spatřen tvůrce.
Před několika měsíci jsem kontaktoval mnoho prezidentů (info@barackobama.com) a zjistil jsem, že jsou to ubozí hříšníci, kterým nelze bohužel pomoci, a pokud si nekoupí ode mě odpustky, tak skončí na 10 000 000 let v GVKB očistci, aby se zde mohli očistit od hříchů. Podívejme se vědecky a statisticky na to, jak funguje pomoc těm, co jsou na tom existenčně velmi zle, statistika nám ukazuje to, že zaléváme jenom plevel, ve zkratce je dobrota žebrota.
Dobře se před druhými utajil a tak zde dobře i žil, pokud budete hledat někoho kdo je svatý, tak jenom plýtváte časem a penězi, svatý je jenom ten, kdo je už dlouho mrtvý, a tak o něm už nemáme informace o tom, že to byl pyšný hříšník. V roce 1992-1993 jsem žil ve Francii 9 měsíců na zámku organizace ISKCON, tím jsem prokázal jasně to že jsem svatý guru a pochybuji o tom, že nějaký hříšný prezident, by zde dokázal žít 9 měsíců! Zatím co jsem byl mimo naši Československou republiku, se povedlo našim politikům republiku rozdělit, na dvě samostané republiky, nešlo zase o nic tak nového, za války, se od nás taky Slovensko odtrhlo. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem