čtvrtek 23. června 2016

Vše je v pohybu a dvakráte nikdo nevstoupí do stejné řeky

Ano, kdo si nekoupil GVKB odpustky ten skončí v očistci. Papež stojí smutně na místě, kde se jsou vlaky do pekla, a do ráje, zastaví duši, co má lístek do ráje na 10 000 000 let, a ptá se jí, jak k tomu lísku přišla.

Duše odpovídá, na tom nic složitého nebylo, stačilo jenom poslat 10 000 000 Kč na konto GVKB, byla to moje nejlepší životní investice, jakou jsem kdy udělal. GVKB to slyším prvně, kdo nebo co to je? GVKB je božský stvořitel, proto on logicky prodává pravý pobyt v posmrtném ráji, ten kdo skepticky jako vy nevěří v GVKB, je logicky hříšný jinověrec, a tak skončí na 10 000 000 let v pekelném očistci.

Kde ten GVKB má svaté centrum, a kolik je těch 10 000 000 Kč v přepočtu na EU měnu? Po přepočtu na EU je to 370 370, a on má centrum v Praze 10. Jak jste se dozvěděl o GVKB. Má na internetu stránku GVKB cz, a jednou jsem se tam dostal pomocí odkazu z vyhledávače.

Jaké víry byla rodina GVKB? Otec byl JHVH a matka byla Marie. Nešlo by se vrátit zpět do světa živých, abych si zde koupil ten pobyt v GVKB ráji? To je jako v podnikání, zde taky nejde nic vrátit zpět, vše je v pohybu a dvakráte nikdo nevstoupí do stejné řeky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem