středa 1. června 2016

Václav Havel Václav Klaus Miloš Zeman Vit Kouba

Ano, bude lépe, pokud zde místo starých prezidentských kokotů, bude Vit Kouba, který už není ekonomickým kokotem, neumím si představit situaci, že by mě neměl náš lid pracující rád, lidi zde jsou už jenom bláznivými letadly, a já GVKB jsem zde pro ně svatým letištěm, kde mohou bez problémů přistát.
Lidi si nevolí za svého prezidenta kokota, který bude dělat jednu ekonomickou kokotinu za druhou a tím z národa učiní národ ekonomických kokotů, to že jsme národem ekonomických kokotů, nám ukázali ubožáci věřící v Islám, pro které jsme jenom tranzitní zemí, protože zde žijí jenom velicí ekonomičtí kokoti.
Je zde paradoxem, že poslední dva prezidenti byli ekonomové a přesto u nás stojí ekonomika za hovno, jak je to proboha možné, že by kovářova kobyla chodila bosá? Pochopit v současném globálním digitálním blázinci ekonomiku, to je veliký zázrak.
Ekonomika je boj o hodnoty a ten kdo poctivě vyhraje, ten se má dlouho i dobře. Když jsem se ptal po 27 let všech našich prezidentů a všech našich ministrů, na to co je to ekonomika, tak nikdo z těchto kariéristických kokotů, mě takto optimálně neodpověděl, proto je zde už 27 let ekonomický kocourkov a vysokoškoláci od nás utíkají do Německa a USA.
Jde o to vyhrávat v boji o hodnoty poctivě, to je základní ekonomická priorita, jakmile je poctivost v ekonomickém boji nahrazená nepoctivostí, tak následují krize! Pokud je zde obchodní smlouva, musí být tato smlouva poctivá, a musí se i poctivě dodržet to, co je ve smlouvě napsáno, pokud je smlouva nepoctivá, tak je zde i snaha nedodržet to, co je ve smlouvě napsáno.
Prioritní ekonomickou smlouvou je vysoká mzda, za hodnotnou práci, láska podnikatele k zákazníkům, je v konzumní kultuře za peníze! Vše zde obrazně funguje ekonomicky jako hotely, čím více peněz zaplatíte za ubytování na hotelu, tím lepší služby na hotelu i dostanete, za málo peněz je i málo muziky! Nadáváme u nás na špatné potraviny, příčinou je zde to, že za dobré potraviny nechceme zaplatit více peněz.
Nadáváme na špatný národní internet, a zase je zde problémem to, že nechceme za dobrý internet zaplatit více peněz, pokud chceš brát, musíš i dát, jde o to neplýtvat hodnotami na to, co nemá hodnotu, proč se u nás vyhazují každý rok miliardy za investice do toho, co nemá pro ekonomiku žádnou hodnotu, proč se u nás ekonomicky podporují staří a nemocní ubožáci, ze kterých nemá společnost žádný ekonomický zisk, dobrota je přeci žebrota, náš nový stát nesmí být dojnou krávou, pro chytré ekonomické parazity.
Pokud by se na hospodaření našeho státu za posledních 27 let podívali ekonomové z roku 2160, tak by nechali na Staroměstském náměstí veřejně popravit deset tisíc ekonomických parazitů, co zde způsobili tento ekonomický kocourkov, z utrácení státních a podnikových peněz za kokotiny, poznáte těch deset tisíc místních mocných a bohatých svatých kokotů, díky kterým je zde Český ekonomický kocourkov.
Ryba přeci smrdí od kokotské hlavy. Každý svatý kokot je snadno nahraditelný, místo staré sametové revoluce, potřebujeme novou krvavou GVKB revoluci, při které se budou veřejně popravovat gilotinou svatí kokoti, díky kterým je zde Český ekonomický kocourkov, je třeba obnovit staré České tradice.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem