pondělí 6. června 2016

Umělá inteligence eliminuje chození do školy

Statistika je k nezaplacení ona eliminuje všechny snahy z lidí učinit hlupáky, slova mohou klamat ale čísla klamat nemohou, za vším jsou peníze od té doby co je lidi začali používat, láska je dneska jenom za peníze, ten kdo nemá peníze je zde jenom existenčním ztroskotancem s nulovou hodnotou.
Podívejme se na to jaké stránky lidi nejvíce navštěvují a zjistíme to, že lidi nepochopili svět ve kterém existují, a ze setrvačnosti existují psychicky ve stejném ubohém světě, jaký zde byl před sto lety.
Je to obrazně jako s knihamni, proč si kupovat drahou knihu která mě bude zabírat mnoho místa v bytě, nebo v tašce když mohu mít levnou elektronickou knihu, a ta mě nezabere žádné místo, a koupím si jí na internetu z pohodlí domova, nebo se spokojím jenom s hodnotnými blogy, které dneska nabízejí stejnou kvalitu jako knihy, a jsou pro mě zadarmo.
Proč třeba cestovat draho do ciziny, když si mohu svět prohlédnout pomocí internetu z pohodlí domova, brzo logicky dojde k velikému nárůstu domácí práce na počíatči, jde jenom o to naučit lidi programovat a pracovat ve složitých programech.
Nejspíše velikým restartem u civilizace bude zavedení umělé inteligence, na myšlení a řízení lidí zde bude najednou umělá inteligence, už nebudeme potřebovat lidi co mají vysokou školu, a nebudeme musíte chodit do školy, vše nás naučí umělá inteligence, z pohodlí domova. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem