sobota 4. června 2016

Ten kdo nebude pracovat ten bude recyklován

Deprese je následkem ubohé reality. Jsme uvržení do reality ve které nic neznamenáme a tak z toho máme logicky deprese, v této realitě jsme jenom ekonomickými ubožáky, protože je zde ve všem veliká konkurence, ve které nelze uspět. Největším ideologickým podvodem je zde tvrzení, že ten kdo se snaží, ten zde i uspěje, tak tomu ale není, snaha nestačí, pokud je situace trvale ubohá, a není možné před ubohou situací nikam utéci, tak je nám naše vytrvalá snaha k ničemu.
Cesta nahoru, byla a bude uzavřená pro ty, co jsou dole, lidí je zde globálně jako sraček, ale velikých státních koryt je zde pro bezcharakterní kariéristy málo, a je jedno jestli jde o socialismus nebo kapitalismus. Veliké změny přicházejí jenom s revolucí nebo válkou, ti co mají zde moc a bohaství, dělají vše pro to, aby se nic neměnilo, protože se bojí o moc a bohatsví.
Blíží se třetí světová válka a tím dojde k velikým změnám u ekonomiky a politiky, z lidí se stanou jenom autíčka na dálkové ovládání, vše bude ovládat jenom umělá inteligence, ten kdo nebude pracovat ten bude recyklován. Jedinou jistotou je zde smrt, o tom nikdo nepochybuje, po smrti je peklo a ráj, ten kdo si koupí GVKB odpustky, ten bude moci být v ráji, za jeden rok v GVKB ráji se platí jenom 1 Kč.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem