čtvrtek 30. června 2016

Systematismus eliminuje centralismus

Prezidenti a ředitelé se mě často ptají, co nás čeká v budoucnosti, já jim říkám, že nemám zázračnou kouzelnou křišťálovou kouli, a že minulost nám ukázala, že všechny představy o budoucnosti, byli naivní a chybné, protože vycházeli z minulosti. Systematismus eliminuje centralismus, současnost není kapitalismus ani socialismus, je to všude jenom centralismus, a spokojenost s centralismem je ekonomicky a ideologicky minimální, a zatím se neví čím jej nahradit?
Logicky jsem se nad tím zamyslel ve vaně, a potom jsem nahý vyskočil, a věděl jsem, že ubohý centralismus nahradí dokonalý systematismus, vycházím z toho, že vše je Matrix, a v Matrixu se vše točí kolem informací a programů, to vše logicky potřebuje optimální systémy, a tak je zde najednou systematismus, tak jako je operační systém pro počítač, tak zde bude geniální systematismus, ve kterém bude mnoho programů a databází.
Systematismus je tedy geniální rozhraní mezi stroji a programy, jde obrazně o jakousi půdu, ze které mohou vyrůstat rostliny, a tím je zde i možný virtuální život. Už vím jak na to, našel jsem na to systém, to je princip systematismu, systematismus na vše nalezne optimální systém, a díky tomu bude moci vzniknout program a databáze. Já bych chtěl podnikat jako fotograf a nemám na to systém, maličkost globální GVKB systematismus na tvoje fotografické podnikání vytvoří systém, který bude optimálně fungovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem