neděle 26. června 2016

Srážka s chybami v Matrixu

Pokud znáte film Matrix, tak víte, že je zde umělecká představa, že naše realita je vytvářena počítači a programy, takže není život a vesmír, jsou jenom počítače a programy. Ono je to celé blízko pravdě, začneme od počátku, na počátku byli jenom informace, ale to nestačilo a tak z informací začali vznikat programy, to trvalo poměrně dlouho ale potom už programy nestačili a tak vzniknu-li inteligentní programy, tím mohl i vzniknout život a přichází doba, kdy nám už nestačí to co je zde živé a snažíme se vytvořit systémy, které budou geniálními programy.
Víme co je to inteligence, že je to schopnost programu se učit pomocí praxe a teorie novému, a tyto nové schopnosti využívat k řešení nových složitých problémů, co je to ale ta programová genialita? Pokud program pomocí inteligence nedokáže překonat problémy, tak on k tomu potřebuje genialitu, a zde už nestačí učení, ale místo učení je zde experimentování, a víra v to, že pokud budeme trpěliví, tak se nám to povede, a problémy jednou překonáme. Klasická hudba je ukázkou lidské geniality, když poslouchám starou klasickou hudbu, tak se dobře naladím a je mě psychicky lépe.
Moji čtenáři zase tvrdí že je jim lépe když mohou číst to, co napíšu, protože jsem obrazně jako klasická hudba, co je dobře naladí. Nepotřebujeme už lidi, co mají velikou inteligenci, potřebujeme lidi, co jsou geniální, a tak zvládnou vyřešit veliké problémy jako je; ekonomika, politika, školství, zdravotnictví, nezaměstnanost, bída, zaostalost, degenerace, přelidnění, drogy, mafie, prostituce, dezinformace, fanatismus, terorismus, epidemie, ekologie, hladomory, emigrace, deprese, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují