sobota 4. června 2016

Smrt to je ve skutečnosti stroj času

Bude možné někdy v budoucnosti cestovat časem stejně snadno jako když chodíme tam kam potřebujeme? Co je to čas? Čas je symbol který je nám svatý, podobným symbolem je třeba v matematice nula, symboly nám zjednošují pochopení něčeho co je obtížně pochopitelné. Abychom mohli cokoli pochopit musíme se k tomu přiblížit na dlouhou dobu, ovšem když se k něčemu přiblížíme tak se musíme od jiného vzdálit.
Zjednodušeně je systém ve kterém jsme složen jenom z konzerv které jsou uzavřené nebo otevřené, otevřené konzervy mají logicky krátkou životnost, člověk je takovou otevřenou konzervou a proto je smrtelný, kamení je uzavřenou konzervou a tak je nesmrtelné proto kameny používáme na stavby kde je potřeba dlouhá životnost stavby.
Čas existuje tam kde je otevřená konzerva, pro uzavřenou konzervu čas neexistuje. Abychom mohli cestovat časem, tak musíme být uzavřenou konzervou, tedy nebudeme už tělesně a psychicky živí. Uzavřené konzervy nemohou nijak zasáhnout do systému, ve kterém právě jsou a tím nenaruší při cestě časem to, co evoluce naprogramovala. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem