sobota 18. června 2016

Salámová ideologická strategie

Moudrost pracujícho lidu, nemůže nahradit žádná moderní vysoká škola, nestarejte se o to jaké kdo zde má tituly, starejte se o to, jaké dílo zde každý vytvořil. Z díla je spatřen pravý tvůrce, největším tvůrcem je zde inteligence, díky inteligenci vznikl zde život a člověk, není zde Bůh, který by vše z ničeho stvořil, to je jenom pohádka pro naivní lidi co věří na zázraky. Z dálky může to co nemá hodnotu, vypadat jako to, co má hodnotu, snaha oklamat druhé, zde byla už v době, kdy zde nebyl ještě člověk, je ale pravdou, že člověk je profesionálem v tom, jak oklamat druhé.
Moderní je dneska salámová technika, kdy se pomalu a nenápadně ukrajují výhody a jistoty pracujícímu lidu, a lid proti tomu neprotestuje, a najednou zjistí že je otrokem dluhů, a že nemá šanci na to, aby zde získal nazpět výhody a jistoty, které zde kdysi dávno měl, jednoduchým ukazatelem krize, je zde spotřeba cigaret a alkoholických nápojů, lidi dneska za drogy utratí stejné množství peněz, jako za potraviny.
Obchodníci mají zmapované národy podle jejich kupní síly, tam kde je malá kupní síla, tam je i veliká spotřeba drog, veliká kupní síla je tam, kde je ekonomická svoboda, nadbytek pro elitu, je založen na tom, že pracující mají nedostatek, jsou zde dneska národy, které jsou jenom koloniemi mocných a bohatých národů, a tak je tam bída a nezaměsnanost, tam kde je moc a bohatství, a není tam veliká nezaměsnanost, tam jsou u moci sobečtí kolonialisté. 
Salámová ideologická strategie, používá informace a programy získané z internetu, a od specialistů, principem je zde peníze elitě nesmrdí, je to tak snadné zvyšovat pomalu ceny za služby a zboží, ale zapomínat už zvyšovat lidem platy a důchody, inflace je klasikou u této strategie.
Subjekt a objekt se potom obrazně podobá potápějící lodi, a musí se mnoho snažit, aby se neutopil v problémech a dluzích. Podívejme se na ceny které se platí za bydlení, mnoho lidí když zaplatí náklady na bydlení tak už nemá peníze na jídlo a oblečení, následkem je logicky ekonomická emigrace, a tím je zde i logicky snaha, zabránit všemi způsoby ekonomické emigraci. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem