čtvrtek 30. června 2016

Radikální řešení není populární

Zdrojem všech problémů je zde chybná lidská hlava, pokud gilotinou hlavu oddělíme od těla tak problémy vyřešíme, jenže toto radikální řešení není politicky populární, je ale důležité, aby naše optimální řešení bylo politicky populární? Podívejme se do přírody, zajímá se zde někdo o to, aby byl populární, nebo se zde každý zajímá o to, aby vyřešil rychle a snadno problémy.
Když je zde sobecká potřeba, je potřeba jí uspokojit, jinak zde bude existenční problém, a pokud je zde potřeba gilotinou popravit mnoho miliónů existenčních ubožáků, se kterými zde jsou jenom ekonomické problémy, tak se nemůžeme ohlížet na to, jestli je to populární řešení, zájem evoluce je nad zájmem jedince, každý člověk je nahraditelný, lidí je zde už všude globálně jako sraček, a sračky je třeba spláchnout do hajzlu.
Proč by zde měli být lidi, co na nás jenom sobecky parazitují, ten kdo je parazitem, musí přijít o hlavu, i kdyby on zde byl prezidentem nebo ředitelem. Jde o to použít konečně GVKB policejní roboty, robot smí zabít gilotinou člověka, žádný zákon nezakazuje to, že by robot nesměl zabít gilotinou člověka.
Všude budou globálně hlídky, co budou kontrolovat lidi, a pokud robotická GVKB kontrola zjistí, že je nějaký člověk parazit, tak on přijde o hlavu. GVKB roboti obklopí nějaké teritorium, a provedou důkladnou kontrolu lidí, na místě budou okamžitě vadné lidi, eliminovat gilotinou, nebudou zde už globálně žádné mandatorní výdaje, ani výdaje na státní zaměstnance, protože každý stát bude zaměstnávat jenom GVKB roboty.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem