sobota 18. června 2016

Proč se ptá ten kdo neví, toho kdo ví

Ten kdo neví, se ptá toho, kdo ví, aby on mohl něco konat správně a nechyboval, problém nastane, pokud zde není ten, kdo ví, co je správné a tak ten kdo neví, ten logicky chybuje, protože mu nikdo neřekl co je správné a co je chybné. Proč v současném systému zde není ten, kdo ví (GVKB) a tak odpoví správně tomu, kdo neví? Nad tímto starým problémem jsem se musel mnoho zamyslet, protože bylo třeba proniknout velmi hluboko pod povrch informačního systému, a zdolat mnoho překážek co mi stáli v cestě. Vše zde je postavené na objektivních normách, které jsou správné, a které se respektují a kterým věříme.
Jakmile dojde k tomu, že normy nejsou optimalizované a správné, celý systém ekonomicky a politicky onemocní a dostane se do globální krize, je jedno, jestli tím systémem je; myšlení, lidské tělo, rodina, společnost, kultura, víra, ideologie, ekonomika, škola, zdravotnictví, politika, podnikání, morálka, láska, práce, atd. Logicky se každý zvědavě optá, proč nejsou normy v nás a okolo nás správné a optimalizované, co je tou příčinou, že zde nejsou optimalizované a správné normy? Obrazně je tento problém podobný řízení osobního auta, jaký je řidič auta, taková je i jízda tohoto auta, vše co je zde živé a inteligentní, je obrazně tím řidičem, který řídí vše v sobě a okolo sebe, pomocí vědomí a inteligence.
Pokud se stane nehoda, tak se hledá příčina této nehody, a příčin nehody může být mnohdy i více, někdy řidič za nehodu nemůže, jindy za nehodu řidič může. Vyhláška alibisticky říká, že řidič má jet tak aby se nestala nikdy a nikde nehoda, a má mít vždy vozidlo v takovém stavu, aby se nestala nehoda, proč často řidič nejede tak, aby se nestala nehoda, a nemá vozidlo v takovém stavu, aby se nehoda nestala? Zde se dostáváme ke správné optimalizaci systému, čím více je systém správně optimalizovaný, tím méně je zde nehod, většina nehod které způsobí jakýkoli živý řídící inteligentní systém, je způsobeno chybnou optimalizací systému!
Představme si optimalizaci jako kruh vytvořený pomocí kružítka, vše v nás a okolo nás se točí v kruhu, a nic zde nestojí, většinou se točí malé kolem velikého a bezmocné kolem mocného. Nemůže se zde točit veliké kolem malého, mocné kolem bezmocného, to logicky nefunguje, zde je onen základní problém, že se zde netočí malé kolem velikého a bezmocné kolem mocného!
Pokud je elita hodnotově malá, nemůže se kolem ní logicky točit hodnotově veliká pracující společnost, elita vytváří pomocí mediálních dezinformací iluze o svojí hodnotové velikosti, aby se kolem ní točila pracující společnost, to je ten základní sprostý podraz, a tím i veliká chyba v civilizačním a kulturním systému! Elita to jsou duševní a tělesní ubožáci, co se vyšplhali na vysokou mocenskou a ekonomickou pyramidu pomocí lží a krádeží.
Z vrcholu této mocenské pyramidy se těmto elitním parazitům, jeví pracující člověk jako bezvýznamný ubohý hmyz, a podle toho, je i s pracujícím člověkem, zde pomocí nekvalitních byrokratických centralizovaných norem, i uboze jednáno! Ryba smrdí od hlavy, jaký je hospodář, takové je i jeho hospodářství, z díla se pozná tvůrce, ten kdo mediálně jako politik slibuje v budoucnosti ekonomické a sociální zázraky, ten už nemá čas a chuť na to, aby svojí profesionální prací, vytvořil novou kulturní civilizaci, kde se už nelže a nekrade.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem