středa 1. června 2016

Proč od nás mladí vysokoškoláci utíkají do ciziny?

Pokud vysokoškolák uteče do Kanady tak zde má plat desetkrát větší a navíc zde je i jiné myšlení lidí, bída znamená špínu v nás a okolo nás, čím více je zde bohatství tím více je zde i čistoty. Špína je jed který otráví ekonomiku a politiku, proč je u nás všude tolik špíny? Problémem je u nás to že na vedoucích místech jsou kariéristické svině, ryba smrdí od hlavy kariéristické svině, jaký je pastýř takové je i jeho stádo. Proč se do naší vlády, dostávají tak snadno veliké kariéristické svině?
Problémem je u nás deprese, jsme národem flegmatiků kterým je všechno jedno, už jsme vzdali boj za lepší budoucnost, po mnoho století se zde z nás dělali ekonomičtí galejníci a jakýkoli pokus o sebemenší odpor byl v zárodku eliminován a tak jsme začali věřit tomu, že naším osudem je být ekonomickými galejníky protože náš odpor je marný a elita si zde může dělat, co jí napadne, protože má k dispozici; byrokraty, policajty, armádu.
Podívejme se na naše prezidenty z pohledu kariéristické svině, umíte si představit nějakého našeho prezidenta, který by odešel do kláštera, a zde by žil jako řeholník, bez hříchu dlouhou dobu? Co si mám myslet o prezidentech, co používají neustále politické ubohé fráze a co se schovávají zbaběle před ekonomickými problémy, které je třeba nutně řešit. Lidi se chtějí mít ekonomicky dobře na tom není nic zlého, pokud se mají lidi dobře je všude čistota, a takový národ je vzorným národem, který ukazuje ubohým národům, jak se to má dělat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem