čtvrtek 16. června 2016

Proč je každý nadřízený pyšný blbec?

Myslíme a jednáme podle situace, a pokud se z někoho stane díky velikému štěstí prezident, tak jej tato situace promění velmi rychle v pyšného blbce, jsme všichni jenom bezcharakterní sobečtí herci, a pod slušnou maskou, je ukryto toužení po úspěchu. Funkce prezidenta je hlavní role na mocenském státním divadle, pro potlesk je hlavní herec schopný a ochotný být čímkoli, co si přejí jeho diváci, a pokud si diváci přejí, aby byl pyšným blbcem, tak je on i pyšným blbcem.
Pokud prezident odejde ze svojí funkce, a žije daleko od civilizace bez; internetu, telefonu, pošty, atd. tak se stává pro mediální svět mediálně mrtvým, a mediální svět s ním podle toho i jedná, herec bez hlavní role je mrtvý herec, i když on pořád žije. Úspěch je pro nás tvrdou drogou, a proto je zde snaha být prezidentem nebo celebritou, sedět ve vrátnici jako idiot za minimální mzdu, to se nikomu nechce, protože tato role je existenčně ubohá, jde zde jenom o to, mít existenční roli spojenou s mocí a bohatsvím.
Proč nabízím lidem GVKB posmrtný ráj, a nenabízím lidem to, že po mém zvolení za prezidenta, této modré lidmi poničené planety, bude všem lidem zde lépe. Lidem zde bude lépe, až se jejich těla digitalizují a recyklují, pokud bude člověk jenom GVKB programem umělé inteligence, tak mu bude lépe, tělo ve kterém je pyšná duše, je neřešitelný problém, protože zvířecí tělo je zdegenerovanou nádobou, pro božskou lidskou duši. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem