pátek 17. června 2016

Proč hříšníci nemají peníze a čas?

Ten kdo není zde hříšníkem, ten má zde peníze a čas, vše je zde o tom, že za chyby je trest, a za bezchybnost je odměna, a tou odměnou jsou peníze a čas, vše co má za následek to, že nemáte čas a peníze, to je zde objektivním hříchem, zapomeňte na to co hlásají; sekty, církve, pohádky, mytologie, pověry, politika, reklama, rodiče, autority, celebrity, kamarádi, atd.
Lidi dělají chyby, věřit lze jenom tomu, co v realitě funguje, každý člověk je originál v originální realitě, a každý si musí sám prakticky otestovat, co mu přinese čas a peníze, univerzální rady jsou vám k ničemu, i když ti co je hlásají sebevědomě tvrdí, že prý univerzálně fungují, každá rada je jako lék, na každou nemoc musí být ale jiný lék!
Zamysleli jste se někdy nad násilným prosazováním univerzálnosti, kdo z toho má výhody a jistoty? Ryba smrdí od hlavy těch co zde mají státní a soukromé ochranky, aby se jim nic zlého nemohlo stát, z díla spatříme tvůrce který stvořil konzumní očistec, ve kterém lidi nemají peníze a čas jenom proto, aby se zde měla božsky malá elitní skupina, svatých parazitů co zde mají imunitu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem