úterý 28. června 2016

Priority optimalizují investice

Jsem už ve starobním důchodu, a když se zamyslím nad svojí minulostí, tak dospěji logicky k tomu, že priority optimalizují investice, pokud je zde chybná priorita, jsou i investice chybné, to je logické. Mnoho investujeme do nákupu drahého zboží a drahých služeb, před každou investicí je nutné věnovat čas sestavení správných priorit, rád fotografuji a tak se i logicky vyznám ve fotoaparátech, nabídka fotoaparátů je veliká a každý fotoaparát má svoje výhody a svoje nevýhody, co je prioritní při výběru?
Prioritní je hledáček a nejlepším hledáčkem vždy byl a dlouho ještě bude zrcadlový hledáček, nevěřte reklamě, která vám tvrdí že elektronické hledáčky se vyrovnají zrcadlovým hledáčkům, pokud by to byla pravda tak by se logicky přestali vyrábět fotoaparáty se zrcadlovými hledáčky. Dobrá zrcadlovka je taková, ke které si lze pořídit mnoho levného kvalitního příslušenství, na to je si třeba dát veliký pozor, některé zrcadlovky mají neskutečně drahé příslušenství.
Často zde jsou u zrcadlovek diskuse o velikost snímacího čipu, veliký snímací čip zlepšuje sice kvalitu fotek, ale budete muset sebou tahat veliké a těžké fotoaparáty, navíc zaplatíte mnohonásobně více peněz za fotoaparáty a příslušenství. V současnosti bych doporučil jednoznačně Canon EOS 80D výhodou je zde veliká nabídka příslušenství a fotoaparát používá nejmodernější systémy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem