pondělí 20. června 2016

Pravým chrámem božím je naše tělo a v těle je bohem naše ego

Ano, zloděj křičí chyťte zloděje. Vše je zde o úspěchu, a úspěch je možný díky neúspěchu, pokud budu hrát šachovou hru jsou zde tři možnosti; výhra, nerozhodně, prohra. Každý hraje šachovou hru proto, aby sobecky vyhrál, nehrajeme šachové hry proto abychom prohráli, v šachách se můžeme někdy i setkat s tím, že když už je jasná prohra, tak ten kdo jistě prohraje, předčasně hru ukončí, protože pro něj už nemá smysl dále hrát.
Na stejném šachovém principu zde funguje; ekonomika, politika, náboženství, podnikání, obchod, rodina, psychika, atd. jde o to konkurentům dát mat, díky tomu že jsme lepší, co je to evoluce, to co je lepší dá mat tomu co je zde horší, sobectví je jako náš stín před kterým nelze utéci. Ano, zloděj křičí chyťte zloděje, svět je rozdělen na malé a veliké zloděje, dobrota je zde jenom žebrota.
Proč je zde všude deprese? Příčinou deprese v nás a okolo nás je situace, kdy víme že v šachové hře jistě prohrajeme, a tak z toho máme deprese, konzumní systém je nastaven tak, že nemůžeš existenčně vyhrát, i když se budeš mnoho dlouho snažit, tento systém se nazývá monopol. Tam kde jsou daně tam je i monopol, není tedy rozdíl mezi; feudalismem, kapitalismem, socialismem, atd. protože všude jsou daně, a tím je všude monopol, ve kterém je vše ekonomicky pevně uzavřeno.
Slova mohou klamat, ale utrácení za luxus a zbytečnosti klamat nemůže, státy mají dluhy a přitom plýtvají penězi na; vojáky, policajty, soudce, notáře, dozorce, politiky, poradce, profesory, byrokraty, sociální podpory, atd. monopolní stát se stal dojnou krávou, pro obrovské množství lenochů.
Můžete sice jít k demokratickým volbám, ale jaká je naděje, že zde bude ekonomicky lépe po volbách? Ta naděje je nulová, protože se mění jenom povrch, podle politické a ekonomické módy, a pod povrchem zůstává pořád centrální systém, založený na byrokratickém monopolu a vybírání vysokých daní a vysokých poplatků, každý zde chce sobecky vyhrát, a tak je zde začarovaný kruh.
Jádrem problému je naše sobecké tělo, pokud se nepostaráme optimálně o tělo a mozek, tak následkem bude nemoc, a pokud nemoc nevyléčíme, tak zemřeme. Často je mediálně tvrzeno, že prý v Praze žijí jenom samí neznabozi, a že bychom se za to měli stydět, dokud Boha neuvidím osobně tak v něj neuvěřím, Bůh je jenom svatý symbol, který se používá k tomu, aby se z věřících lidí dělali hlupáci.
Pravým chrámem božím je naše tělo a v těle je bohem naše ego, v Praze žijí jenom svatí egoisté, a o tom to je, že je Praha centrem svaté GVKB víry, a kolem Prahy se proto točí veškerý svět víry v ekonomické a politické zázraky, vše je zde globálně jenom pokrytecké divadlo, a pod maskou pokorného anděla, je ukryt pyšný čert, a s pyšnými čerty, zde nejsou žádné žerty.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem