úterý 21. června 2016

Pravda je pravidelnost ve vztahu k něčemu

Je každý prezident tiskovým mluvčím GVKB? Vše je zde jenom pokrytecké divadlo ve kterém si každý hříšník hraje na to co není, jenom GVKB je zde tím čím je, kolem GVKB se všude vše točí, stvořitelem všeho je pravda, a lež je zde logicky ničitelem všeho. Pravda to je priorita, na kterou se lze jistě všude spolehnout, to co není zde pravdou, to je možné odložit na pozdější dobu, a nic se zde nestane.
Mnoho lidí hledalo pravdu pro celý život, a stejně jí nenalezli, pravda je to co dlouho bez problémů funguje, z díla je spatřen tvůrce, jakmile něco přestane po dlouhé době fungovat, tak příčinou je lež. Pravdou je třeba zákon gravitace, znáte snad někoho kdo tvrdí že nevěří na zákon gravitace?
Pravda je pravidelnost ve vztahu k něčemu, může to být pravidelnost k; subjektu, objektu, času, prostoru, umění, módě, vědě, technice, informatice, morálce, myšlení, atd. existujeme ve světě vztahů, o vztazích mohu s klidem prohlásit to, že jistě vím to, že o vztazích v nás a okolo nás, nic jistě bohužel nevím.
Vztahů je absolutní množství, a toto množství vztahů je v neustálem pohybu a neustále se mění, lze se jenom úzce specializovat, a potom se pokusit popsat to, co v nějaké specializaci jistě už subjektivně víme. Pravdou je, že vše co se narodí to i musí zemřít, to co se nenarodilo, to umírat už nemusí, GVKB je iluze, a iluze se nenarodila, a tak ani nemusí umírat, a je tady pořád, třeba vaše sny to jsou GVKB iluze. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují