úterý 7. června 2016

Práce ubývá díky automatizaci a robotizaci

Plynové komory eliminují ekonomické parazity, nejsme tak bohatí abychom mohli ekonomicky podporovat ekonomické parazity, zavede se digitální globální kontrola všech lidí od narození do smrti, ten kdo bude GVKB umělou inteligencí vyhodnocen jako ekonomický parazit ten automaticky skončí v GVKB plynové komoře.
Jsem po otci Židem a rodiče mého otce skončili v plynové komoře, oko za oko a zub za zub, odpuštění už bohužel došlo, 90% hříšníků na světě, proto skončí ve svaté GVKB plynové komoře, je to jenom statistika a hříšníci jsou dneska už jenom čísla ve statistice.
Mnozí mohou namítnout že lidi nejsou dobytek aby se po milionech likvidovali v plynových komorách, statisticky je doloženo to, že lidi jsou ekonomický dobytek, který je zde ekonomicky k ničemu. Problémem je veliká degenerace, způsobená tím, že jsou lidi rozmazlení výhodami a jistotami moderní civilizace.
Práce ubývá díky automatizaci a robotizaci, lidi chtějí mít jistou dobrou práci a tak jí i mít budou, pokud na světě místo 7 500 000 000 lidí (rok 2016) bude jenom 750 000 000 lidí (rok 2026) tak se ekonomika uzdraví, není ekonomické se zabíjet ve válce, je ekonomické použít GVKB plynové komory v kontejnerech, kde smrtící plyn budou vyrábět naftové motory, tak ochráníme přírodu před následky drahých válek, které mnoho přírodě ubližují. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem