neděle 26. června 2016

Platonická láska k Windows co je mě svatý

Mnoho lidí na světě podlehlo platonické lásce, a to mohlo mnoho změnit jejich budoucnost, láska má mnoho podob, a každá láska zasahuje silně do lidské psychiky, a může jí změnit k lepšímu, nebo k horšímu, to záleží na tom, o jakou lásku jde, i nenávist je láskou, která nás může psychicky změnit. Láska to je schopnost odpustit druhým to že jsou k nám zlí, stroj nedokáže odpustit, on zná jenom odměnu a trest, pro stroj je odpuštění chyba v programu.
Je skutečně odpuštění chybou v programu, nebo to není chybou v programu? Přejdeme do reality, na internetu je GVKB stránka kde je nám dobře, a tato stránka má i svoje chyby, pokud tu stránku milujeme, tak jí ty chyby tolerujeme, a tu stránku často navštěvujeme. Platonická láska k tomu co je nám svaté to je každá ideologie, proč zde vše není ideální a tak milujeme ideologie a pohádky?
Vše je zde evoluční experiment, obrazně je zde vše Windows, který má pořád opravy které vyžadují restartování a po několika letech je zde zase nový Windows, když jsme už u toho Windows tak roční akce na inovace Windows 7 na Windows 10 zdarma už za měsíc končí, někdo může tvrdit, že přejde na Linux.
Taky jsem naivně Linux a UNIX ze zvědavosti i zkoušel, mám doma i počítač od Applu, nakonec jsem se zase vrátil k Windows, asi je zde platonická láska k Windows, která trvá už 26 let, i přesto že některé verze Windows, byli programově chybné, nebo vzhledově ubohé, kdo nic nedělá, ten nic nezkazí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem