pondělí 27. června 2016

Otrokáři potřebují jenom kvalitní otroky

Čím více se zamýšlím nad tím, co zde existuje, tak pořád se vracím k tomu, že vše zde jsou obrazně jenom roboti, co jsou naprogramovaní, aby zde něčemu otrocky sloužili. Podívejme se třeba na stromy, evoluce stromy naprogramovala a stromy slouží přírodě, stejné je to i se zvířaty, člověk je taky jenom robot, který slouží podle programu, který získal genetikou a výchovou.
Život je iluze, realitou je že vše jsou jenom stroje, které dělají to, na co jsou nastavené, plynové komory kde zemřelo mnoho miliónů lidí, to bylo jenom průmyslové likvidování inteligentních strojů, které konzumní systém už k ničemu nepotřeboval. Proč je zde vražda člověka z pohledu morálky a zákona chybou, nezabíjíme přeci člověka, ale jenom likvidujeme nepotřebný stroj.
Vražda je chybou, protože zde existuje otroctví, otrokář potřebuje hodně otroků, a jenom on smí otroky zabíjet, je to jeho soukromý majetek. Proč v dnešní době je všude nadbytek otroků, o které se už otrokáři nestarají, a tak se z otroků stávají ubozí bezdomovci a uprchlíci, co zde parazitují na konzumním systému.
Problémem je degenerace, zdegenerovaný otrok špatně pracuje, a tím se on otrokáři už nevyplatí, je třeba začít s globální kontrolou kvality lidí, každý člověk dostane pod kůži GVKB čip, a bude muset chodit, na pravidelné GVKB měsíční zdravotní komplexní prohlídky, nekvalitní jedinci se budou ekologicky eliminovat, lidi jsou jenom naprogramované stroje, a nekvalitní stroj, nemá co dělat v GVKB konzumní civilizaci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují