neděle 5. června 2016

Optimální investice do budoucnosti

Navštívil jsem mnoho mocných a bohatých lidí s otázkou, co je optimální investice do budoucnosti, a zjistil jsem že lidi co nám sobecky vládnou mají v hlavě nasráno. Následkem je logicky to že zde pro nás už není žádná budoucnost a vše zde jde jistě do sraček, každý je dneska už jenom bezcharakterním parazitem, který myslí jenom na to jak se jako politická svině nažrat u velikého státního koryta.
Prý je dobrou investicí do budoucna péče o to, co má pro nás velikou existenční hodnotu, to si myslela většina sviní co miluje koryta. Jenže vše je jinak, optimální investicí do budoucnosti jsou správné lidské vzory (GVKB), které se budou mnoho kopírovat, takovým klasickým vzorem je třeba lidová moudrost (z díla je poznán tvůrce), všechny svaté knihy jsou klasickým chybným vzorem, který se nesmí kopírovat, nebo to dopadne stejně jako s Islámskou sektou, která z lidí udělala věřící idioty.
Skeptik Ježíš Kristus je populární, protože on používal často podobensví založená na lidové moudrosti, lidé potřebují optimální skeptické vzory, které jsou praxí prověřené, a nestojí o svaté vzory které praxe neprověřila, lidi nejsou zde na to, aby je hloupá elita používala jako testovací laboratorní zvířata na svoje ekonomické a ideologické pokusy. Já jsem velikým skeptikem a než něčemu uvěřím tak si to pořádně prověřím, z dálky mnohé vypadá jinak než z blízka, z dálky může prezident vypadat jako krásný anděl, a z blízka spatříte jenom ošklivého čerta, s prezidentskými čerty zde nejsou žádné žerty. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují