čtvrtek 30. června 2016

Optimální ekonomická GVKB koncepce

Všechny dosavadní ekonomické a politické koncepce selhali, příčinou je to, že se snažili z lidí udělat levné roboty, to logicky nemůže fungovat, je třeba lidi digitálně naskenovat a ekologicky eliminovat, místo lidí zde budou GVKB roboti, co budou pracovat jako roboti. Neřešitelným problémem člověka je jeho sobecké tělo a jeho sobecká duše, každý člověk je sobecké zvíře, a žádná ekonomika a ideologie, násilím nepromění zvíře na robota, co pracuje jako robot.
Pokud na lidi použijete centrální násilí, tak následkem bude to, že se lidi zhroutí a brzo zemřou, proto všechny bezcitné diktatury, se museli evolučně zhroutit a zaniknout. V současnosti elita chce od lidí samostatnost, ale jedná s lidmi jako s otroky, to je logicky rozporuplné, a tak to ekonomicky a politicky nefunguje, jak být samostatný v konzumní civilizaci, která ze mě dělá otroka centrálního systému?
Současný konzumní svět mě obrazně připomíná rozestavěný dům, ve kterém musíme žít, a kolaudace je nám slibována už mnoho století, a vypadá to tak, že zde kolaudace nikdy nikde nebude. Lidi nechtějí mít už děti a narůstá počet sebevražd a narůstá i konzumace alkoholu a cigaret, a jiných hříšných závislostí. Nemá smysl to řešit, smysl má jenom život zde hrdinsky ukončit sebevraždou, lépe už zde nebude, protože lidí přibývá, a dobré práce díky optimalizaci a robotizaci všude rychle ubývá.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem