čtvrtek 16. června 2016

Nezaměstnanost způsobila globální krizi

Jdu si koupit v Praze velikou televizi Samsung, s velikým rozlišením, do velikého obchodu s elektronikou, a koukám že místo pokladních, zde jsou jenom bankovní terminály, lidi nahradila optimalizace a automatizace, jsou politické volby a místo klasických lístků, se volí jenom pomocí internetu.
Místo chybných politických stran, a chybných politiků, zde jsou jenom politické programy s umělou inteligencí, a já si mohu vybrat politický program, který mě vyhovuje. Rozhodnu se využít ve městě hromadnou dopravu, a koukám že v kabině u autobusu a tramvaje, už není řidič, a vše řídí umělá inteligence, napojená na dispečink.
V obchodně není nikde už pokladní, a každý si sám zboží namarkuje, a zaplatí jej bezdotykovou kartou, zboží do regálu dávají roboti s umělou inteligencí. Jdu k zubaři, a zde už není živý zubař, ale je zde robotický zubař, výhodou je že má mnohem větší sílu, a rychle mě vytrhal všechny zuby, a místo nich mě dal umělé zuby.
Pracovní úřad byl v EU všude už zrušen, práce pro lidi v EU není a nebude, všude jsou GVKB roboti a umělá GVKB inteligence, zdá se vám to jako pohádková utopie? Lidi dostávají od EU sociální podpory které jim každý měsíc vypočítá GVKB umělá inteligence, podle jejich existenční situace, sociální sítě na internetu, jsou plné lidí co mají deprese z toho, že zde jsou už jenom na veliké hovno.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují