středa 8. června 2016

Neuvěřím dokud to osobně neuvidím

Lidi lžou a kradou a tak je zde logicky skepse a snaha prověřovat to co lidi říkají a co dělají, vše je zde jenom divadlo ve kterém se každý snaží hrát na to co on zde není. Nemohu pomáhat lidem co jsou živí to je jenom marnost, mohu pomoci těm co už nejsou živí a tak jsou v očistci nebo ráji, ten kdo si koupil GVKB odpustky je v ráji ten kdo si odpustky nekoupil ten je v očistci.
Často se mě hříšníci ptají, a proč nechci pomoci někomu kdo je živý? Lidi jsou evolučně a výchovou pevně naprogramovaní a jejich osud jede jstě rychle po programových kolejích, a není možné s tím cokoli učinit po dobrém ani po zlém, z lidí se stali tupé stroje, co jsou uzavřené před přeprogramováním, přeprogramovat lze jenom trochu povrch systému ale to je k ničemu.
Statistika jasně ukazuje to že všechny snahy o to přeprogramovat lidem jejich život byli marné a naivní, mnohdy dokonce i docházelo k tomu že byli zabíjeni ti, co se pokusili lidem správně přeprogramovat mozek. Tělesná nádoba je zlatá klec která blokuje jakýkoli pokus o probuzení člověka z jeho psychického tvrdého spánku.
Duše se probudí teprve když opustí tělo, a tehdy je zde pro duši očistec, nebo je pro duši ráj, záleží na tom, jestli si koupila odpustky. Podívejme se na Buddhu, který se naivně snažil pomoci hříšníkům už za jejich života, a ukázalo se, že tudy cesta k psychickému probuzení nevede! 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem