Prohledat tento blog

pátek 10. června 2016

Nepřizpůsobivé ubožáky GVKB roboti v EU recyklují

Vše je o tom odebrat ze systému kurvítka, poslední dobou je mnoho výrobků vyrobeno tak aby se brzo rozbili a tím nás donutili si koupit nový výrobek, výrobci se vymlouvají že zákazníci chtějí vše levné a že kvalita je velmi drahá.
Mnoho let jsem byl zoufalý ze stativů, co nic nevydrželi a nebyli ani pevné, existují sice i stativy co jsou pevné a dlouho vydrží, jenže tyto stativy jsou; těžké, veliké, drahé, atd. profesionál tento problém řeší tím, že stativ použije jenom tehdy, pokud je zahnán složitou situací do kouta, a nemá jinou možnost, než drahý stativ použít, jde o situace kde bez stativu neuděláte dobré fotky.
Tak jako se vyrábějí v Číně levné stativy co jsou zkurvené, tak se i pomocí sexu v Africe produkují lidi co jsou geneticky a psychicky zkurvení, a tak způsobují v EU mnoho problémů ekonomice a sociální politice. 
Nepřizpůsobivé ubožáky EU roboti optimálně ekologicky recyklují, police se v EU neustále reformuje, protože optimálně nefunguje, je třeba nahradit v EU policisty za roboty, polovina lidí v EU bude GVKB roboty eliminována, aby zde už nebyli zbytečné výdaje na lidská kurvíta.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji