pátek 17. června 2016

Není kam spěchat, smrti stejně nikdo neuteče

Nejde si nevšimnout toho že všichni někam spěchají, jsou dokonce i tací blázni co si kupují soukromá letadla, aby někde byli velmi rychle. Ano, není kam spěchat, smrti stejně nikdo neuteče, setkal jsem se na internetu s tím, že nějaký blázen konstatoval to je dlouhé, to nebudu číst. Když tak spěcháte proč tedy nezačnete vydělávat peníze od 15 let, není to škoda času, si udělat vysokou školu, není to škoda času mít děti, když vás budou děti mnoho okrádat o váš čas, atd.
Mohl bych jít do extrému a udělat blog bez grafického rozhraní, proč čekat na načtení stránky dlouho, když bez grafického rozhraní, se stránka načte okamžitě. Když šetřit čas tak globálně eliminujeme lidi, co by nás mohli o čas okrádat, ten kdo je podprůměrný fyzicky a psychicky, ten bude ekologicky recyklován, aby nás zde nemohl okrádat o čas.
Mnozí si myslí že smrtí vše končí, tak to není, smrtí končí doba zkoušky víry v posmrtný GVKB ráj, ten kdo si koupí odpustky, bude moci být dlouho v ráji, za jeden rok v ráji se platí jenom jedna koruna, za korunu si dneska už nic v krámě ani nekoupíte, našim cenám nemůže nikdo konkurovat, jenom skeptický blázen, by nevyužil této výhodné cenové nabídky, ten kdo si nekoupil pobyt v GVKB ráji skončí na 10 000 000 let v pekelném očistci, komu není od GVKB rady, tomu po smrti není už ani pomoci. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem