úterý 28. června 2016

Nejsou hříšníci tak nejsou s nimi ani problémy

Každý problém vyřeší čas a peníze, pokud není čas a nejsou peníze, tak není možné problémy vyřešit, proč není čas a nejsou peníze, na řešení problémů? Příčinou je naše pyšnost a lakomost, jsme všichni smrtelní hříšníci, a proto nemáme čas a peníze, na vyřešení našich lidských problémů.
Příčinou naší hříšnosti je naše tělo, tělo nám brání v tom, abychom se mohli zbavit svojí hříšnosti, nemůže tak být správná víra v zázraky, každá víra je chybná, protože neřekne naivním věřícím, že díky tělu je každý živý člověk hříšník, i kdyby šlo o představitele; státu, církve, sekty, vědy, atd.
Pokud slepý vede slepé, tak je on nikam nedovede, díky tomu že je každý člověk hříšník, tak zde už nejsou ti, co by nás mohli vést v naší víře v zázraky.
Proč za druhé světové války zde byli plynové komory a házeli se na města atomové bomby? Lidi jsou k sobě zlí, protože jsou hříšníky, nemůžete chtít od hříšníků, aby byli svatí a tak nebyli lidi k sobě zlí. Zavírat hříšníky do vězení je marnost, to je nenapraví, je třeba hříšníky digitalizovat a jejich těla eliminovat, nejsou hříšníci tak nejsou s nimi ani problémy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem