úterý 7. června 2016

Nejsi zde vítán odejdi odsud parazite

Ekonomická emigrace se stala velikým problémem, kdy zdegenerovaní zaostalí nemocní ubožáci, opouštějí ubohé ekonomické diktatury, a snaží se získat sociální podpory a zaměstnání ve státech kde funguje ekonomika.
Některé státy proto začali aplikovat velmi přísné kontrolní programy, které eliminují ekonomickým parazitům, možnost se usadit trvale v ekonomicky úspěšné ekonomice, i naše malá chudá republika, se musí naučit tomu, jak se tvrdě a nekompromisně, bránit těmto ekonomickým parazitům.
Žádný stát dneska už není tak bohatý, aby mohl milovat ekonomické parazity, co si myslí, že je EU jenom ekonomickou dojnou krávou, kterou je snadné podojit. Nejsi zde vítán, odejdi odsud ekonomický parazite, je třeba zavést globálně každoroční testování kvality člověka, od narození do smrti, podprůměrný člověk, se musí násilně přemístit do podprůměrných národů, jestliže někdo myslí a žije jako opice, tak ať žije tam, kde ostatní myslí a žijí jako opice.
Zaostalost je následkem víry v blbosti, pokud lidi s tmavou pletí věří ve svaté blbosti jako je Islám a Hinduismus, tak následkem je u nich blbá ekonomika a politika, je třeba globálně zbořit mešity a chrámy, místo blbého modlení, zde bude moderní továrna, kde se budou vyrábět užitečné produkty, které jsou globálně dobře prodejné.
Je třeba nahradit ekonomické otroctví ekonomickou svobodou, ryba vždy všude smrdí od hlavy, jak si to každý národ udělá, takové to i bude mít, ten kdo bude mít v hlavě nasráno, ten bude kontrolním GVKB systémem spláchnut do sraček, jiná cesta pro zaostalé blbé národy už není. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem