Prohledat tento blog

čtvrtek 16. června 2016

Nejsem skeptik jsem realista

Amatérem je ten kdo něco dělá poprvé, a tak nemá ještě zkušenosti, podívejme se do přírody, jak se zde vše neustále opakuje, a každý tvor zde dělá po mnoho století pořád to samé, v naší konzumní civilizaci, je většina lidí nucena násilně k tomu, aby pořád něco dělala poprvé, a následkem je mnoho amatérských chyb. Příčinou tohoto stavu je byrokratický centralismus, ti co jsou v byrokratickém centru, se snaží vytvořit ekonomicky mrtvý systém, kde je profesionalita nahrazená amatérismem, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, rodiny, psychiky, atd. ryba smrdí od pyšné hlavy.
Fašismus nám v nahotě ukázal co je to byrokratický centralismus, zde bylo jedinou možností utéci z této diktatury, jak je to možné že něco jako Fašismus zde vznikne? Příčinou je degenerace, z lidí se stal konzumní dobytek, existenčně závislý na korytu, následkem je deprese! Politika a ekonomika, je bojem o koryta, výhody a jistoty mocným a bohatým sviním nesmrdí, o tom to zde je, kdo chce se sviněmi v klidu žít, ten musí i sviní zde být. Vše je zde dneska systémově propojené, každý je zde jenom článkem v dlouhém konzumním řetězu, a je jedno jestli se jedná pro prezidenta nebo o celebritu.
Peklo není po smrti, peklem je nám ten kdo nám zde konkuruje a snaží se z nás udělat ubožáka, tím že nám začne házet klacky pod nohy, láska a pravda je zde už jenom za výhody a jistoty. Nejsem skeptik jsem realista a objektivně popisuji realitu ve které je dobrota jenom žebrota a za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest. Ti druzí hledají vaše slabé místo, aby na ně mohli zaútočit, a udělat z vás hlupáka a ubožáka, konflikty a války v nahotě odhalují to že jsme jenom divoká zvířata, s morální maskou slušného člověka, na lidi platí jenom pracovní tábory, kde lidi díky zlé situaci umírají jako mouchy po milionech.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji