pondělí 6. června 2016

Nejsem blázen i když mám papíry na hlavu

Proč si myslíme o těch druhých že jsou blázni, když každý zde má papíry na hlavu, pořád zde musíme skládat nějaké zkoušky, a potom na naši hlavu dostáváme papír s kulatým razítkem, jsou dokonce i zkoušky na jízdu nákladním výtahem. Já bych zavedl ještě zkoušky z utírání zadnice toaletním papírem, mnoho lidí si neumí správně utírat zadnici, a tím způsobují zde problémy.
Ten kdo by neměl státní zkoušky z utírání zadnice, ten by logicky ani neměl přístup na veřejné a podnikové záchody a musel by jít na záchod do přírody. Jak vlastně došlo k tomu, že jsme začali zavádět na každou blbost nějaké zkoušky? Příčinou je to že se nám blbci přemnožili, a dostali se na vysoké stání a podnikové funkce.
To že jste nějakou zkoušku právě udělali, neznamená často to, že vám tato zkouška bude platit trvale, často je platnost omezena na jeden rok, a za rok musíte tu zkoušku dělat jako blbec znova. Taky bychom mohli zavést převýchovné tábory poblíž velikých měst, kde by se lidi co mají problémy se zkouškami, převychovali tak, aby GVKB zkoušky zvládali bez problémů.
Abychom ušetřili na provozu těchto GVKB táborů tak by lidi dostali k jídlu jenom GVKB potravinové granule vyrobené z potravinových levných náhražek, a na krk by dostali šokové digitální GVKB obojky, vše by zde pomocí obojků řídila GVKB umělá inteligence, na hrubý pytel se musí logicky dát i hrubá GVKB záplata. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem