středa 15. června 2016

Nejčastější lidskou chybou je nesamostatnost

Pokud jsi dole, máš možnost začít stoupat nahoru, je mnoho těch, co ti budou radit, někdo ti poradí špatně, a jiný ti poradí dobře, nejlépe je poslechnout svoje vnitřní já, to má o tobě a tvém okolí nejvíce informací. Nahoru stoupá ten kdo nechybuje, tento svět je postaven na programech ve kterých jsou chyby, jde o to se nebát chyby v sobě a okolo sebe opravovat.
Nejčastější lidskou chybou je nesamostatnost, mnoho lidí neustále očekává to že se bude o ně někdo starat, a pokud se o ně nikdo nestará, tak se psychicky zhroutí. Co je to vlastně samostatnost, díky které máme možnost stoupat nahoru? Samostatnost je inteligence, stroj bez inteligence nedokáže samostatně řešit nové složité situace, a inteligence to je duševní práce, čím více duševně pracujeme tím více jsme i inteligentní, je to jako u fyzické práce, čím více fyzicky pracujeme tím více jsme fyzicky silnější.
Pokud bychom teoreticky narozené dítě umístili do vědecké laboratoře, a zde bychom dítěti po narození zabránili ve fyzické a psychické práci do 18 let, tak by z dítěte vyrostl jenom psychický ubožák, závislý na drogách, který by byl nesamostatný, a neměl by zde žádnou ekonomickou hodnotu.
Je třeba dát dětem fyzickou a psychickou práci, aby byli v dospělosti samostatné a silné, dětství je nejdůležitější částí života, a pokud se ubozí rodiče neumí starat optimálně o svoje děti, je třeba rodičům děti násilně odebrat, a svěřit je profesionálům, co se o ně postarají optimálně. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem