čtvrtek 30. června 2016

Nedávejte žebrákům peníze, dejte jim lásku

Ubožáků co žebrají o peníze, přibývá všude velmi rychle, nemá smysl dávat žebrákům peníze, je třeba jim dát lásku, peníze žebráci rychle utratí za hlouposti a zbytečnosti, kdežto láska jim zůstane, a pomůže jim překonat to, že jsou ubožáky a mají se zle. Lásku dá žebrákům jenom sekta Kršna, v sektě žebráci zapomenou díky Kršnovi, na to že jsou žebráky, je třeba postavit v EU veliké Kršna tábory pro; žebráky, bezdomovce, ekonomické emigranty, Romy, fanatiky, teroristy, atd.
Dozor v Kršna táborech, budou mít policejní GVKB roboti, a opuštění tábora nebude možné, díky hlídanému vysokému plotu, a elektronickým GVKB obojkům co nejdou sundat. Základem převýchovy k lásce bude povinné studium víry v Kršnu, je třeba si uvědomit, že na počátku všech náboženství, stál svatý Stvořitel Kršna, z jeho geniální moudrosti vznikla všechna náboženství, základní myšlenkou Kršny je zde nenásilí, konzumní svět je jako zrcadlo, vše co dáváme, to nazpět dostáváme, obzvláště velikou radost zde budou mít, Romové a Mohamedáni, konečně poznají pravou svatou lásku, kterou tak usilovně mnoho generací hledali.
Aby se lidi nenudili v Kršna táborech, tak se jim zde dá fyzická práce, a zisky z jejich práce zaplatí provoz těchto EU Kršna táborů. V Kršna táborech nebudou; telefony, televize, internet, pošta, knihy, časopisy, rádio, atd. bylo by ztrátou času, se pro věřící v Kršnu zajímat o to co se děje mimo tábor, bude to uzavřený svatý svět, plný lásky a mravnosti, kde nejsou drogy, a nejí se zde maso, budou zde proto ženské a mužské tábory, aby opačné pohlaví, nemohlo věřící rozptylovat od víry v Kršnu a opakování svaté mantry Kršna. Hare Krišna, Hare Krišna, Krišna Krišna, Hare Hare, Hare Rama, Hare Rama, Rama Rama, Hare Hare.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem