čtvrtek 30. června 2016

Myšlení a konání vychází ze situace

Vítáme jenom cizince, co mají zpáteční letenku, nestojíme o cizince, co se u nás chtějí trvale usadit, sami máme svých problémů dostatek, pokud někdo vyrostl tam, kde rostou banány, tak ať i umře tam, kde rostou banány. Podívejme se statisticky na minulost naší civilizace, byli zde neustálé konflikty mezi lidmi a národy, v těchto konfliktech umíralo velmi mnoho lidí, lidi žijí všude na světě, a to i na místech, která nejsou pro život člověka vhodná.
Jediná láska, která zde ještě u lidí existuje, je jenom sebeláska, ten druhý je nám peklem, protože on nám konkuruje, a následkem je to, že se z lidí stali bezcharakterní kariéristé, co se snaží zde získat výhody a jistoty, díky vysokému vzdělání, a podpoře známých lidí. Myšlení a konání vychází ze situace, naše inteligence a genialita se snaží o to, abychom byli zde úspěšní, jenže náš úspěch je možný jenom díky tomu, že náš konkurent bude neúspěšný.
Je to tak snadné skončit na konzumaci chemie, která promění člověka v psychického ubožáka, lidi u nás utratí za léky a drogy stejně peněz jako za potraviny, tudy rozhodně cesta k lepšímu životu lidí nevede. Co je zde tím bolavým zubem, který se musí vytrhnout, aby naše trápení skončilo? Tím bolavým zubem je centralizace, v centru je ekonomický ráj pro elitu, a daleko od centra je ekonomický očistec, pro pracující ubožáky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem