úterý 28. června 2016

Konzumovat drogy je jistá sebevražda

Nefungující ekonomika je jako nefungující rodina, aby zde mohlo něco fungovat, tak to musí být zdravé, podívejme se do přírody, zde to co je nemocné, poslouží jako potrava tomu co je zdravé. Polovina lidí na světě je zdegenerovaných anebo nemocných, je třeba polovinu světového obyvatelstva optimálně ekologicky eliminovat.
Jenom díky zlu je zde možné zajistit dobro, pokud lidi nejsou už hrdiny, co by si sebekriticky přiznali, že jsou zde na hovno, a mají v hlavě nasráno, tak je třeba jim pomoci tím, že je násilně eliminujeme. Člověk je v konzumní civilizaci jenom tržním zboží na ekonomickém trhu, a pokud o zboží není ekonomický zájem, tak se musí zboží optimálně eliminovat, aby zde s ním nebyli ekonomické problémy.
Zavedou se měsíční zdravotní globální GVKB prohlídky, a ten kdo v nich neuspěje, ten bude eliminován, i kdyby zde šlo o; prezidenta, ministra, soudce, poslance, senátora, ředitele, papeže, dalajlámu, krále, císaře, milionáře, celebritu, atd. nikdo zde nebude mít výjimku a imunitu, lidi musí konečně pochopit, že konzumovat drogy, je jistá sebevražda.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem