čtvrtek 23. června 2016

Konec prezidenta v politice

Každý prezident je zde dočasně, když prezident skončí ve svojí vysoké funkci tak to pro něj znamená velikou porážku ze které se obtížně vzpamatovává. Trpaslík který je dlouho na politickém vrcholu žije v iluzi že je politickým obrem, a najednou o tuto iluzi přijde, a zjistí že je jenom bezvýznamným trpaslíkem.
Navrhuji proto pro prezidenty jednoduché řešení, prezidentem bude každý jenom jeden den, ve svém životě a potom už nebude moci být nikdy prezidentem. Bude to něco jako je hodinový manžel který pomůže v domácnosti krátkou, dobu a potom odejde, takto bude mít každý národ do roka logicky 365 prezidentů a tak trpaslík bude obrem jenom jeden den, tak u trpaslíka nevznikne veliká závislost na tom, že je on zde prezidentem.
Volby prezidentů zde budou jenom přes internet, později se podobný systém použije i na; ministry, diplomaty, generály, poslance, senátory, soudce, notáře, profesory, ředitele, atd. Život je řeka a řeka musí proudit a druhý den musí být řeka už jiná, období kdy zde vše stálo a nic se neměnilo musí skončit, co bylo to bylo, dneska je vše jinak.
Proč by USA nemohla mít za sto let 36 525 prezidentů, započetl jsem i přestupné roky, tím by ani nemusel mít prezident drahou ochranku, kdo by měl zájem, zavraždit prezidenta USA, který je ve funkci jenom jeden den.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem