sobota 18. června 2016

Kolem pyšné hlavy se zde vše točí

Význam pyšné hlavy je větší než si uvědomujeme, jaké jsou pyšné hlavy, taková je i lidská kulturní civilizace, pyšná hlava je zde počátkem i koncem všeho, co se v nás a okolo nás děje. Někdy pyšnou hlavu ztrácíme, protože máme problémů nad hlavu, a jindy zase máme v pyšné hlavě prázdno, protože jsme se nepřipravili na novou situaci.
Je snadné hodit problémy za pyšnou hlavu, ale problémy se k nám vrátí jako bumerang, a praští nás do pyšné hlavy. Tvrzení že více pyšných hlav, toho i více ví většinou nefunguje, protože pyšné hlavy, neumí spolupracovat, a jenom přemýšlejí nad tím, jak podrazit konkurenční pyšné hlavy, nejhorší je pokud někdo bere léky na pyšnou hlavu, taková hlava je potom z těch léků, nebo drog, celá zblblá, a dělá jednu blbost za druhou.
Pokud se podíváme do přírody, najdeme tam mnoho odpovědí na naše otázky, pokud ale budeme hledat odpovědi v knihách, a na internetu, tak zjistíme to že v pyšných hlavách je prázdno, a podle toho i vypadají informace v knihách a na internetu, proč je v pyšných hlavách naší elity prázdno, a tak tyto pyšné elitní hlavy tolik duní?
Příčinou je zde to, že v pyšných hlavách není na dně špunt, a tak vše co do pyšných hlav nateče, to z nich okamžitě i vyteče, jenom díky pokoře, získá hlava špunt, který zabrání tomu, aby z hlavy vytekli hodnotné informace, které jsou potřebné k tomu, abychom amatérsky nechybovali, a tím se zde i dobře měli.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem