pátek 24. června 2016

Každý svatý kult je zde dočasně

Vše je zde v evolučním pohybu, a to co je nám dneska svaté to zítra nám už nebude svaté, kulty se mění stejně jako móda, kult je tedy jenom módní záležitostí která je zde dočasně. Proč vlastně člověk miluje kulty a je na kultech tolik psychicky závislý?
Člověk potřebuje něco jistého o co se lze psychicky opřít, tak jako se starý nemocný Miloš Zeman při chůzi opírá o hůl. Ten kdo je tedy mladý a zdravý ten nepotřebuje k životu žádné kulty, proto nám vládnou důchodci u nich je totiž veliká závislost na kultech.
Kulty jsou o svatých rituálech, místo modlení v kostele k bohu je zde modlou mediální popularita, kdy se bezcharakterní prezidenti modlí, aby byli populární, a tak je znovu naivní voliči zvolili do jejich prezidentské funkce. V dnešní době se stává kultem mobilní telefon, nejlepší je to na veřejných záchodech kdy někdo telefonuje při sraní, telefonovat lze i při sexu, už vidím jak se odsune víko od rakve, a posledním přáním umírajícího, je možnost si zatelefonovat.
Vše směřuje jistě k tomu že se každý nechá digitalizovat a bude jenom umělou inteligencí v Matrixu, genetická zdegenerovaná těla se po digitalizaci ekologicky optimálně eliminují. Místo spánku v posteli, zde bude restartování, při kterém se nahrají nejnovější Windows aktualizace.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem