sobota 11. června 2016

Jsou vysokoškoláci pyšní hlupáci?

Z díla je spatřen tvůrce, svět řídí vysokoškoláci a svět je v ekonomické a sociální krizi už velmi dlouho, ryba smrdí od pyšné a houpé hlavy vysokoškoláků. Vadí vám častá srážka se blbci, tak věřte tomu, že každý blbec je ve svojí podstatě pyšným hloupým vysokoškolákem.
Podívejme se na našeho současného starého prezidenta, on je přímo ukázkovým příkladem blbého pyšného hlupáka, já bych zakázal střední a vysoké školy, lidi by začali fyzicky pracovat od 15 let a pracovali by do 70 let, od 70 let by už nikdo nesměl pracovat, byl by automaticky důchodcem.
Pracovalo by se každý den v roce a to 6 hodin, nebyli by svátky a volné soboty a neděle, mají snad zvířata svátky a volné soboty a neděle, stačí že si odpočineme každý den po práci.
Práci by lidem zadávala jenom GVKB umělá inteligence, napojená na GVKB obojky, a místo peněz by zde byl přídělový systém u zboží a služeb, nebyl by zde možný černý trh, lidi by nosili jenom GVKB uniformy, a na nich by měli svoje evidenční globální číslo, které by bylo současně číslem jejich mobilního telefonu, který by byl v GVKB obojku.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují