úterý 21. června 2016

Jsi nevychovaný, a tak tě násilně vychováme

To nesmíš a to musíš, o tom je zde život, stanoví se pevná svatá pravidla, a ten kdo je poruší je potrestaný, z lidí se takto stávají levné automaty na dálkové ovládání, a porouchané automaty se opraví v nemocnici, nebo se přemístí do vězení, aby zde s nimi nebyli problémy. Jsi nevychovaný, a tak tě násilně vychováme, vše děláme jenom pro tvoje dobro, protože jsi slušný člověk, a nemůžeš myslet a žít jako neslušné zvíře, není toho dobra, už zde nějak moc?
Podívejme se na letní čas, pro naše dobro někoho napadlo že se bude dvakrát za rok měnit čas, prý aby se ušetřila elektřina, dneska už víme že ten nápad byl chybný, ale nevíme jak zrušit chybný letní čas? Já tyto nápady nazývám chyby v Matrixu, nějaký programátor zblbne z programování, a vloží do programu chybu.
Lidi dělají chyby, i já dělám jako programátor amatérské blbé chyby, ale tyto chyby mají zde jenom malé následky. Je třeba více kontrolovat politické a ekonomické programy co produkuje elita, lidi nejsou pokusné laboratorní myši, na kterých se mohou dělat nebezpečné pokusy, a miliony zbytečně mrtvých lidí, to je zde bohužel jenom statistika v Matrixu. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem