pondělí 27. června 2016

Je Vit Kouba guru?

Od okamžiku mého početí jsem guru, vše je zde evoluční program, který dělá to, na co byl evolucí nastaven, a já jsem byl nastaven evolucí na to, abych zde byl globálním guru, ve všem je dneska globální konkurence a konkurence rozděluje lidi na úspěšné a neúspěšně pomocí; kategorie, kasty, třídy, výhod, jistot, popularity, atd.
Guru je tiskovým mluvčím evoluce, prezident je tiskovým mluvčím národní politiky, papež je tiskovým mluvčím Křesťanské sekty, globálně úspěšný podnikatel nebo obchodník, je tiskovým mluvčím ekonomiky, atd. Hříšníci co si od GVKB nekoupili odpustky, tvrdí skepticky že Vit Kouba (GVKB) není globální guru, a že je to hříšník, co si na internetu hraje na guru, podle sebe každý posuzuje druhé.
Jako tiskový mluvčí evoluce, lidem vzkazuji od evoluce, už brzo budete pomocí GVKB dotazníků digitalizování a vaše zdegenerovaná těla budou ekologicky eliminována, místo vás zde budou globálně jenom GVKB roboti co budou geniální a inteligentní, vše je zde evolučně dočasně, a je to jenom evoluční marnost, se snažit z genetického hovna uplést bič, jsi zde evolučně už jenom na hovno, a v hlavě máš jenom veliké hovno.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem