neděle 5. června 2016

Je Tomio Okamura blázen?

Tomio Okamura je blázen a měl by být léčen v blázinci, je třeba si konečně uvědomit to že svět ve kterém existujeme to je virtuální Matrix, nikdo ještě zatím nedokázal vědecky to, že existuje fyzická realita, a že to není jenom virtuální iluze.
Všemu zde kralují programy, aby mohlo cokoli fungovat správně, tak k tomu je potřebný program, bez programů nic nefunguje správně, a je zde jenom bordel, který je na hovno. Lidi logicky potřebují ekonomické a ideologické programy, které optimálně dlouho fungují a nepotřebují altruistické sluníčkáře, jako je Václav Havel a Tomio Okamura.
Podívejme se do přírody, zde není nikde sluníčkový altruismus, zde je jenom praktický realismus, dobrota je žebrota, život je evoluční experiment, a ten kdo zde udělá chybu, musí za to i zaplatit svým životem. Podívejme se na hokejisty, co hrají první ligu, jak oni rychle a správně myslí, a jak týmově spolupracují, stejně musí myslet a spolupracovat i naše politika a ekonomika.
Pokud bychom naše staré politiky a staré ekonomy, převlékly za hokejisty, a požádali je aby nám na ledě ukázali ve světové konkurenci politiků a ekonomů co umí, tak by si ani neškrtli, a konkurenti by z nich udělali amatérské ubožáky s nulovou hodnotou! V hokeji umíš a jsi v první lize, nebo neumíš, a jsi zde na hovno! Z díla je spatřen tvůrce, a jaké je dílo u Tomio Okamury, nepotřebujeme teoretiky, potřebujeme lidi z praxe.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem