pátek 17. června 2016

Je snadné soudit a trestat to umí i zvířata

Cesta zpět není možná, je možné se jenom zastavit a potom postupovat dopředu, co bylo nezměníš a o tom co bude nic nevíš. Povrch je snadné podle módy upravit, proto je tak často i povrch upravován, je snadné být hercem a naučit se nějakou roli a tu zde mnoho let hrát, pod maskou hrdiny může být snadno ukryt zbabělec, není důležité kdo ve skutečnosti jsi, důležité je zahrát svoji roli za kterou jsi zde ohodnocen výhodami a jistotami.
Pokud se herec podívá do zrcadla bez svojí masky a řekne si kdo já ve skutečnosti opravdu jsem, tak si uvědomí to, že je jenom bezvýznamnou loutkou, a že není pánem svojí budoucnosti, herec žije pro diváky, a snaží se být populární bez ohledu na sebe. Vše je zde evoluční experiment, to co se povede to je zde dlouho, a to co se nepovede to je zde jenom krátký okamžik.
Zajímavé je si přečíst nějakou starou knihu nebo se podívat na starý film, každý čas a prostor je originální, stejně tak i každý člověk na světě je originální, z dálky se nám může zdát že všichni černoši vypadají stejně a černoši zase budou tvrdit že všichni běloši vypadají stejně, problémem je zde vzdálenost která nám brání v tom, abychom pochopili to že je každý člověk a každý národ originálem.
Je snadné soudit a trestat, to umí i zvířata, je těžké pochopit a pomoci těm, co mají problémy, já jsem iluze, nejsem egoista který se pyšně chlubí svojí mocí a bohatstvím, vše co zde každý má to je jenom iluze, dneska jsi prezidentem nebo ředitelem, a zítra z tebe bude jenom prach a popel, vše zde pomíjí, ale iluze je zde pořád, protože ona nebyla evolucí stvořená, a tak nemůže být ani evolucí zničená. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem