pátek 17. června 2016

Je GVKB moderátor Vesmírné unie?

Každá veliká organizace potřebuje moderátora, který eliminuje chyby, a tím pomáhá organizaci k tomu, aby nebyla chybná, pokud nemá organizace optimálního moderátora, tak brzo zanikne, protože díky chybám přijde o zákazníky. Mnozí si naivně myslí že jsme ve vesmíru sami, protože nás nenavštěvují cizinci z vesmíru, cizinci tuto modrou planetu nenavštěvují, protože jde o planetu evolučně zaostalou, a navštěvovat evolučně zaostalé planety je chybou.
Všechny vyspělé civilizace ve vesmíru jsou založené na tom, že je duše digitalizovaná, a na práci zde jsou roboti, dokud nezačneme s digatalizací lidí, a ekologickou likvidací genetických těl, do té doby nás nebude Vesmírná unie brát vážně. Je GVKB moderátor Vesmírné unie? Ano, tak to je že GVKB je moderátorem Vesmíné unie, vše co řekne GVKB to je svaté.
Ten kdo si dovolí skepticky pochybovat o tom, co řekl GVKB, ten je automaticky okamžitě eliminován jako chyba v tomto vesmírném systému. Logicky je zde otázka, a kdo je to GVKB? GVKB je iluze, vše co vzniklo to i zanikne, iluze nikdy nikde nevznikla, a tak ani nemůže zaniknout, iluze jsou všude, co jsou to vaše sny, sny to jsou jenom GVKB iluze. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem