čtvrtek 9. června 2016

Jak zvýšít svoji hodnotu

V konzumní ekonomice jsi tím, jakou zde máš pro systém hodnotu, jsme produkt který se prodává tomu, kdo je ochoten zaplatit. Nezajímej se o cizí, ale zajímej se jenom o sebe, pokud ti někdo řekne něco v tom smyslu, že jsi kariéristcký parazit, tak to neber jako urážku.
Ten kdo ti to říká, je taky kariéristický parazit, který má strach z konkurence, zásada která je prioritní zní, nesnaž se zavděčit cizím lidem. Snaž se o to, aby se cizí kariéristé snažili zavděčit tobě, posuzuj druhé podle jejich hodnotného díla, ne podle pokryteckých slov, dílo ukazuje pravou hodnotu člověka, slova jsou jenom iluze s nulovou hodnotou.
Vše je zde evoluční experiment, to co dneska bylo hodnotné to zítra už nemusí mít žádnou hodnotu, vše je v pohybu, tak jako se mění móda, tak se mění i lidi. Pamatuj na to, všechny zaručené jisté návody na internetu a v knihách, na to jak být snadno a rychle úspěšným milionářem.
To je jenom pohádka pro naivní hlupáky, základem je specializace, vědci a statistici dospěli k závěru, že za každým úspěšným člověkem je optimální specializace, ten kdo je univerzálním člověkem který je z pohledu ostatních normální, ten je zde i neúspěšnou nulou. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem