pátek 10. června 2016

Jak zde nebýt ubohým neandertálcem?

Dost už zde bylo pyšných bezcharakterních neandrtálců, co pomocí násilí, řešili svoje sobecké problémy, policejní GVKB roboti zde udělají pořádek na věčné časy, tím že začnou sledovat globálně lidi, a věta GVKB tě všude vidí, se stane klasikou.
Ten kdo se bude podle policejních GVKB robotů chovat jako neandrtálec, ten skončí brzo v GVKB krematoriu i kdyby to byl král nebo prezident, základem GVKB systému zde bude desatero. 1. Nekrást 2.Nelhat 3.Asketismus 4.Nenásilí 5.Skromnost 6.Pokora 7.Moudrost 8.Pracovitost 9.Čistota 10.Otevřenost.
Místo politiky a náboženství, bude stačit jenom toto stručné jednoduché desatero, které odlišuje GVKB člověka, od ubohého neandrtálce. Já jsem myslel, to každý řekne jenom jednou, druhou možnost zde nikdo už mít ve svém životě nebude, na myšlení a řízení, zde bude GVKB systém a ty zde budeš na fyzickou práci.
Politika a náboženství bude zakázaná, pod trestem smrti, vše se globálně optimálně sjednotí, jediným jazykem USA angličtina, každý bude nosit jenom praktickou GVKB uniformu, a jíst zdravé granulované GVKB potraviny, všechny chemické drogy budou pod trestem smrti zakázané.
Jediné co bude povoleno to bude černý čaj a kakao, kafe bude taky zakázané. Peníze budou globálně zrušené, a bude zde přídělový digitální systém založený na čipu pod kůží, soukromé vlastnictví bude taky zrušené, lidi nebudou mít tituly a jména, budou mít jenom globální čísla. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem